LISTONOSZ POLSKI
Forum hodowców rasy listonosz polski i innych polskich ras

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Album
Autor Wiadomość
mateok 
Administrator

Wysłany: 2010-03-21, 21:13   Album

Uwaga!!! na forum działa funkcja albumu można bezpośrednio dodawać zdjęcia.

Zjak
Gość
Wysłany: 2010-03-24, 19:18   

Witam.

Przy najechaniu kursorem na słowo "album" wyskakuje reklamówka muzyki na allegro i nie da się otworzyć albumu.

Pozdr. :-|

mateok 
Administrator

Wysłany: 2010-03-24, 23:30   

Sprawdzałem jako zalogowany i nie zalogowany album działa normalnie. Aby wejść do albumu należy kliknąć na ikonę znajdującą się na stronie głównej obok zaloguj.

RONIN
Gość
Wysłany: 2010-05-02, 19:12   

Witam co sadzicie o tych listonoszach http://www.golebnik.pl/ga...249&kategoria=3

K.K.

Wysłany: 2010-05-03, 09:54   

Witam!Trudno ocenić gołębia na podstawie jednego zdjęcia,ale najbardziej podoba mi się gołąb na pierwszym zdjęciu(w klatce wystawowej).Na drugim zdjęciu trochę źle ustawił głowę,więc trudno coś powiedzieć o nim,ale myślę że podobnie jak na trzecim zdjęciu na pewno nadają się do dalszej hodowli.Chcąc bardziej obiektywnie i szczegółowo ocenić gołębie trzeba by je oceniać"na żywo"lub dysponować większą ilością zdjęć.Pozdrawiam!

mateok 
Administrator

Wysłany: 2010-05-08, 19:04   

Zgadzam się z przedmówcą K.K.
Wszystkie nadają się do dalszej hodowli, gołąb na pierwszym zdj. podoba mi się najbardziej.
Gdzie odbywała się wystawa z której pochodzą zdj. 1 i 3?
Pozdrawiam.

RONIN
Gość
Wysłany: 2010-05-15, 18:43   

Witam zdjecia sa z wystawy z Olsztyna.

mateok 
Administrator

Wysłany: 2010-08-11, 01:03   

http://www.listonoszpolsk...sonal_index.php Link do galerii użytkowników. Zachęcam do oglądania i dodawania zdjęć.

szeryf82 
Szeryf82

Wysłany: 2011-06-19, 13:01   

WITAM!CHOCIAŻ TRUDNO OBIEKTYWNIE OCENIĆ PTAKI NA ZDJECIU,LEPIEJ BYŁOBY NA ŻYWO TO UWAŻAM ŻE SĄ ŁADNE.MAM PYTANKO POSIADA KTOŚ Z WAS ŻÓŁTE I CZERWONE LISTONOSZE NAJLEPIEJ SAMCZYKI DO SPRZEDANIA LUB NA WYMIANĘ.W NAJBLIŻSZYM CZASIE POSTARAM DOŁĄCZYĆ FOTKI MOICH PUPILI.WIĘKSZOŚĆ MOICH PTAKÓWE JEST MIN. PO TRZECH WYSTAWACH,CO DAJE MI MOŻLIWOŚC W MIARE OBIEKTYWNIE SPOJRZEĆ NA KIERUNEK POSTĘPOWANIA HODOWLI LISTONOSZA.WIĘKSZOŚĆ HODOWCÓW Z KTÓRYMI MIAŁEM OKAZJE SIĘ SPOTKAĆ PODCZAS WYSTAW CZY ODWIEDZAJACYCH MOJĄ LUB HODOWLĘ LISTONOSZA W PELPLINIE STWIERDZIŁO ŻE NASZE PTAKI SĄ DUŻE I DŁUGIE.OBECNIE PRACUJE NAD WYHODOWANIEM LINI CZARNYCH LISTONOSZY NATOMIAST KOLEGA NAD BIAŁYMI ORYGINAŁAMI.MAM JUZ PIERWSZE OSIĄGNIECIA NA TYM POLU,W ZESZŁYM ROKU UDAŁO MI SIĘ OSIĄGNĄC OCENY 94PKT.

mateok 
Administrator

Wysłany: 2011-07-16, 20:50   

Witam. Żółtych nie posiadam a co do czerwonych to dopiero po zakończeniu sezonu lęgowego będę mógł coś powiedzieć. Zachęcam do wrzucenia zdjęć Listonoszy. My też pracujemy nad czarnymi, kilka ich zdjęć jest w galerii.

Odpowiedz do tematu